Vítáme Vás na stránkách třídy Motýlků :).

V naší třídě tento rok „létá“ 25 Motýlků a 2 Motýlí paní učitelky. Naše třída se nachází v prvním patře MŠ. Společně s námi tu mají třídu naši kamarádi Mravenci, se kterými sdílíme společnou koupelnu. Třída Motýlků se skládá ze 3 místností. Hrací místnosti a třídy se stolečky, kde se děti vzdělávají, hrají si, cvičí, tančí, kreslí, malují, tvoří, plní úkoly, pracovní listy, skládají puzzle, hlavolamy, učí se stolování a mají zde k dispozici Montessori pomůcky vytvořené k jejich potřebám a zájmům. Poslední místnost využíváme k odpočinku dětí a poslechu pohádek.

Motýlci také rádi tráví čas venku, na výletech, procházkách, v lese nebo na zahradě MŠ. Rádi chodí cvičit do tělocvičny a účastní se školních akcí :).

O Vaše děti se starají:

Třídní učitelka: Adéla Suchá

Paní učitelka: Adéla Zpěváková

Provozní: Veronika Krieglerová, Miroslava Pražáková a Monika Kučerová.

Kontakty:

E-mail: msarbesovamotylci@seznam.cz

Telefon: 732 524 460

Pevná Linka: 484 844 711

Těšíme se na nové kamarády a na spolupráci s Vámi rodiči.

Co nás čeká v LISTOPADU?

3.11. Dopolední akce v MŠ - "Padá listí na zahradu"

20.11. Celodopolední výlet na vrchol Holého Vrchu

25.11. Tělocvična

Narozeniny v tomto měsíci oslaví 3 kamarádi:-).

Svátek v tomto měsíci oslaví 2 kamarádi:-).