Mravenci

Vítejte na stránkách třídy Mravenečků

Třída Mravnců se nachází v 1. patře budovy školky. Sousedíme zde s kamarády Motýlky, se kterými máme společnou umývárnu. Letos máme ve třídě 25 dětí.Prostory jsou zde sice trochu menší, ale útulné. Děti využívají ke hraní první část třídy se stolečky, kde si kreslí, skládají různé skládačky, pucle, prohlížejí knížky, ale také stolují. V herně si pak na koberci např. staví z kostek, hrají s auty, stavebnicemi, kočárky či tančí.

Po příchodu si děti hrají dle své volby a nabídnuté činnosti paní učitelkou. Před svačinkou, která je v 8:30 se také zabýváme výtvarnou a pracovní činností. Po svačince si pak povídáme k tématu, hrajeme různé hry, cvičíme, učíme se písničky a básničky. Kolem 10. hodiny odcházíme ven. Poznáváme blízké okolí, nebo si hrajeme na zahrádce.

Jednou za měsíc budeme chodit cvičit do tělocvičny.

Ráno se děti schází od 6.30  hodin ve třídě .

Odpoledne si své dítě můžete vyzvednout do 16.30 hodin ve třídě ,v případě pěkného počasí na zahradě školky.

O Vaše děti pečují:

Ivana Preusslerová -   třídní učitelka

Renata Talaváňová -   druhá učitelka

Veronika Krieglerová    - provozní pracovnice

Telefonní čísla:

732 524 513  (Mobilní telefon)

Své děti prosím omlouvejte do 8.00 hodin.Na omluvné SMS  neodepisujeme.

Dobrý den.

Naše školka bude i nadále od 1.4.  do 9.4.2020 uzavřena.Pokud potřebujete žádost o ošetřovné vašeho dítěte ,bude vám vystaveno v kanceláři MŠ  ve dnech 1. a 2. 4. nebo 6. a 8.4. 2020. Vždy v dopoledních hodinách.

Víme ,že to není lehké v této době.Připravili jsme proto pro vaše děti ,naše mravenečky, několik úkolů, námětů,jak zahnat nudu. Zpestřete si spolu strávený čas.

Budeme je zasílat na mejl jednoho z rodičů.Pokud jste úkoly nedostali,prosím zavolejte na  telefon 732 524 513.

Rády vám úkoly zašleme znova. Doufáme ,že se s dětmi pobavíte a hlavně zaženete nudu. Můžete nám poslat i foto z vašeho tvoření.Budeme se těšit.

Přejeme hodně zdraví a síly. Učitelky Ivana a Renata.

Ostatní informace budou vždy vyvěšeny na nástěnkách v šatně a u třídy. Prosímm čtěte je.