Vítejte na stránkách PAVOUČKŮ

Třída Pavoučků

je umístěna v přízemí pavilonu.  Má samostatnou šatnu, třídu a ložnici. Umývárna je společná s vedlejší třídou Berušek. Tuto třídu navštěvují děti ml. šk. věku, předškoláci a děti s odkladem šk. docházky. V této třídě se pracuje podle školního výchovně vzdělávacího programu "Kouzelný svět dětí". Program je zaměřen na přípravu pro vstup na ZŠ. Děti poznávají samy sebe, učí se samostatnosti, poznávají nové sportovní činnosti (návštěva tělocvičny) a připravují se na kulturní vystoupení (jubilanti, vítání občánků, akademie,  mateřinka). Třída je rozlehlá, pomyslně s volným  prostorem pro hry i cvičení a na část s hracími koutky. Ke třídě přiléhá sklad materiálu a pomůcek. Protože je třída největším prostorem ve školce, slouží jako místo setkávání dětí ze všech oddělení při školních slavnostech, divadelních a hudebních představeních.

O VAŠE DĚTI SE STARAJÍ: Třídní učitelka: Magdaléna Skokanová
                                                Paní učitelka: Denisa Langová
                                               Třídní učitelka od Berušek: Marta Marčišinová
                                                Provozní: Miluše Fousková
                                                Kuchařka: Miroslava Pražáková

KONTAKTY :

Děti omlouvejte do 8:00h - možno pomocí SMS zprávy, kterou si přečteme -neodpovídáme.

Pevná linka: 484 844 704

Mobilní telefon do naší třídy:  732 525 163

CO NÁS ČEKÁ V ZÁŘÍ?

4.9. – DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

16.9. – INFORMAČNÍ SCHŮZKA

17.9. – DIVADLO KOLOBĚŽKA „O neposlušných kůzlátkách“

Dopolední představení ve školce

18.9. – TĚLOCVIČNA

Cvičení v ZŠ Pátova. Každý si přinese: batůžek a jedno pití na uzávěr

26.9. – JUBILANTI

Vystoupení na OÚ pro babičky a dědečky (vybrané děti: chlapci- bílé ponožky, děvčata- bílé silonky)

Provoz MŠ není omezen

Prosíme, čtěte nástěnky a informace na dveřích třídy Pavoučků. Děkujeme.