JEŽEČCI

Vítáme vás na stránce třídy "Ježečků"

Naše třída se nachází v 1. patře mateřské školy. Je prostorná, útulná, plná barev a světla.

Rozdělena je na tři části: jídelnu,hernu a ložnici.

Zde si můžou děti hrát, kreslit, zpívat, cvičit, svačit, a po obědě v klidu odpočívat.

Ve třídě se snažíme vytvořit takovou atmosféru, aby se zde děti cítily spokojeně a bezpečně. Dětem nasloucháme, poskytujeme jim pocit důvěry a podporujeme je v jejich úspěších a samostatnosti. Mezi dětmi se snažíme o vytvoření kamarádských vztahů, spolupráci a dále o vypěstování a upevňování hygienických návyků a správného chování. Důraz také klademe na spolupráci s rodiči, se kterými se snažíme být v každodenním kontaktu.

Naši třídu navševuje 25 dětí od 2,5 až 4 let.

Paní učitelky:  Jana Skočíková - třídní učitelka

Eva Machová

Prosíme ,omlouvejte děti na telefonním čísle 731 449 142 , stačí poslat SMS, do 8 hodin.

Snažime se být kamarádi a s úsměvem chodit do školky i ze školky.

Název pro letošní rok je "Z POHÁDKY DO POHÁDKY"  a podle toho se budou připravovat různé akce a zahradní slavnosti pro děti a rodiče.

DUBEN 2020

Mateřská škola zůstává i nadále uzavřena. V kanceláři MŠ Arbesova si můžete vyzvednout potvrzení, jak bylo uvedeno ve zprávě na váš telefon.

Víme ,že to není lehké v této době.Připravili jsme proto pro vaše děti ,naše ježečky, několik úkolů, námětů,jak zahnat nudu. Zpestřete si spolu strávený čas.

Na emaily posíláme různé aktivity. Kdybyste něco potřebovali, ozvěte se. Rády poradíme, vytiskneme.

Doufáme ,že se s dětmi pobavíte a hlavně zaženete nudu. Můžete nám poslat i foto z vašeho tvoření.Budeme se těšit.

Přejeme hodně zdraví a síly.

Vaše učitelky Evik a Janik.