VÍTEJTE U MEDVÍĎÁTEK

Naše třída se nachází v 1. patře budovy MŠ Dolní Libchava. Chodí sem děti ve věku 2-3 roky. Kapacita naší třídy je až 20 dětí, o které se starají kvalifikované chůvy. Provozní doba v naší skupince je od 6,30 do 16,00 h.

Denní režim ve skupince:

Denní režim je dostatečně pružný s ohledem na individuální potřeby dětí a na jejich věk.

•     6,30 – 8,00 se děti scházejí ve třídě, vítají se s pečující osobou, kamarády a volně si hrají.

•     8,00 – 8,30 je provedena hygiena a na děti čeká dopolední svačina, kterou nám připraví paní kuchařka.

•     8,30 – 9,30 se věnujeme různým činnostem na dané týdenní téma. Společně si povídáme, učíme se novým věcem, kreslíme a malujeme, cvičíme, učíme se básničky a písničky.

•     9,30 – 11,00 jdeme na vycházku, kde poznáváme okolí školky, povídáme si, poznáváme zvířata, květiny a stromy. Vzhledem k umístění školky využíváme pěkného prostředí, jako je les, louky a pole. Pokud trávíme čas na zahradě, můžou si děti vybrat volnou hru, různé aktivity a pohybové hry. Pobyt venku je vždy uzpůsoben aktuálnímu počasí.

•     11,00 – 11,30 hygiena a paní kuchařka nám opět připraví oběd.

•     11,30 – 14,15 provedou děti hygienu a převléknou se do pyžama. Čteme si nebo posloucháme pohádku a odpočíváme na lehátku.

•     14,15 – 14,30 čekají děti na svačinu, která probíhá stejně, jako dopolední

•     14,30 – 16,00 si děti volně hrají a čekají na příchod rodičů, kteří si přebírají dítě ze třídy nebo ze zahrady a společně odházejí do šatny a ze školky

O Vaše děti se starají:

třídní chůva: Lenka Kordiková

chůvy: Petra Hanvaldová, Adéla Paulíková, Daniela Kaňkovská

paní kuchařka: Dana Hubálková

provozní pracovnice: Lucie Skřápková

Kontakty:

Děti omlouvejte do 8,00 h. Využijte mobilního telefonu 725 884 176, pevné linky 487 871 377, nebo emailové adresy batolata.dlibchava@seznam.cz.

O všech konaných akcích budete informování zde nebo na nástěnce v šatně.

Co budu ve školce potřebovat?

Prosinec 2018

5.12. Mikulášská nadílka v MŠ

11.12. Vánoční koncert v KD Crystal - bližší informace na nástěnce v šatně

17.12. Princeznino divadélko v MŠ "Vánoční pohádka"