Vítejte na stránkách ČMELÁČKŮ

Do třídy Čmeláčků chodí 10 dětí od 4 do 7 let.

CHARAKTERISTIKA SPECIÁLNÍ TŘÍDY

Speciální třída se nachází ve druhém patře mateřské školy.

Třída je světlá, teplá, vkusně zdobena.

Třída je sice malá, ale děti se po většinu dne dělí. Využíváme prostory tělocvičny, která je společná se třetí třídou.

Třída je z části pokryta podlahovou krytinou z PVC, zde jsou dva stoly a deset židlí.

Tento prostor slouží ke stolování, ale i při klidových hrách, výtvarných a pracovních činnostech.

Druhá část třídy je pokryta kobercem. Vybavení třídy je po obvodu třídy - skříně na pomůcky pro výchovně vzdělávací činnosti, regály a kontejnerové skříně. Rovněž i koutek na nápravu řeči se zrcadlem.

Volný střed je dětmi využíván k hrám. Hračky jsou vkusné a dětem volně přístupné.

Pod oknem je široký parapet, na který si děti mohou vystavit své výrobky a stavby, které samy vyrobily.

O Vaše děti se stará:

Soňa Holubová - třídní učitelka

Klára Fousková - učitelka

Veronika Krieglerová - provozní pracovnice

Monika Kučerová - kuchařka

Mobilní telefon

732526161 (Volejte po půl osmé.)

Pevná linka

Březen

Vážení rodiče, milé děti,

moc vám děkujeme za skvělou spolupráci, kdy se všichni z celé třídy pravidelně zúčastňujete námi navržených aktivit, zasíláte nám fotografie, videa a krásné vzkazy.

Je to pro nás skvělý náboj při vymýšlení dalších aktivit a úkolů, pro nelehké chvíle , kdy jsme odloučení od kamarádů a blízkých a bedra rodičů jsou silně zatížena.

Děkujeme vám, moc si vaší spolupráce vážíme.

Přejeme vám všem krásné Velikonoční svátky a těšíme se na brzké shledání.

Zdraví vás "holky" z druhého patra: Klára, Soňa, Jana a Zuzka :-)

Více informací na nástěnce v šatně u Čmeláčků