Vítejte na stránkách ČMELÁČKŮ

Do třídy Čmeláčků chodí 8 chlapců od 4 do 7 let.

CHARAKTERISTIKA SPECIÁLNÍ TŘÍDY

Speciální třída se nachází ve druhém patře mateřské školy.

Třída je světlá, teplá, vkusně zdobena.

Třída je sice malá, ale děti se po většinu dne dělí. Využíváme prostory tělocvičny, která je společná se třetí třídou.

Třída je z části pokryta podlahovou krytinou z PVC, zde jsou dva stoly a deset židlí.

Tento prostor slouží ke stolování, ale i při klidových hrách, výtvarných a pracovních činnostech.

Druhá část třídy je pokryta kobercem. Vybavení třídy je po obvodu třídy - skříně na pomůcky pro výchovně vzdělávací činnosti, regály a kontejnerové skříně. Rovněž i koutek na nápravu řeči se zrcadlem.

Volný střed je dětmi využíván k hrám. Hračky jsou vkusné a dětem volně přístupné.

Pod oknem je široký parapet, na který si děti mohou vystavit své výrobky a stavby, které samy vyrobily.

O Vaše děti se stará:

Soňa Holubová - třídní učitelka

Klára Fousková - učitelka

Vladimíra Sochorová - provozní pracovnice

Monika Kučerová - kuchařka

Mobilní telefon

732526161 (Volejte po půl osmé.)

Pevná linka

CO NÁS ČEKÁ V ÚNORA

7. února

PŘÍBĚH PANA TYDÝTA

Dopolední představení v MŠ Roháče z Dubé.             Přiveďte děti do 7:00 hod.

13. února

KARNEVAL VE ŠKOLCE

Dopolední akce pro děti z celé školky.

Doma připravte masku a již ráno v šatně ji oblékněte! Těšíme se na tanec, soutěže a překvapení!

14. února

SFÉRICKÉ KINO

Dopolední akce pro děti.

20. února