Mravenci

Vítejte na stránkách třídy Mravenečků

Třída Mravnců se nachází v 1. patře budovy školky. Sousedíme zde s kamarády Motýlky, se kterými máme společnou umývárnu. Letos máme ve třídě 14 chlapců a 12 dívek. Prostory jsou zde sice trochu menší, ale útulné. Děti využívají ke hraní první část třídy se stolečky, kde si kreslí, skládají různé skládačky, pucle, prohlížejí knížky, ale také stolují. V herně si pak na koberci např. staví z kostek, hrají s auty, stavebnicemi, kočárky či tančí.

Po příchodu si děti hrají dle své volby a nabídnuté činnosti paní učitelkou. Před svačinkou, která je v 8:30 se také zabýváme výtvarnou a pracovní činností. Po svačince si pak povídáme k tématu, hrajeme různé hry, cvičíme, učíme se písničky a básničky. Kolem 10. hodiny odcházíme ven. Poznáváme blízké okolí, nebo si hrajeme na zahrádce.

O Vaše děti pečují:

Ivana Preusslerová - třídní učitelka

Nikola Šmejkalová - s. učitelka

Lenka Kordíková - provozní pracovnice

Telefonní čísla:

732 524 513  (Mobilní telefon)

Co nás čeká v  červnu ?

1.6.   -                Slavíme v MŠ Den dětí  - dopolední akce

6.6.  -                Akademie- od 15.30. hodin v KD Crystal.  Děti si vyzvedněte po vystou-

pení v šatně. Dopoledne proběhne generální zkouška.Dejte dětem batůžek

a jedno pití.

7.6.  -                      Focení celé třídy

8.6. -                 Spaní ve školce   - informace budou upřesněny

12.6.  -              Botanicus - celodenní výlet pro přihlášené děti.

13. 6. -              Tělocvična

26.6.  -             Výlet do Starých Splavů-  celodenní výlet - pro všechny děti

27. 6.                Závěrečná akce v MŠ před prázdninami - odpolední akce

sportovní  oblečení a vhodnou obuv. S sebou batůžek a 1x pití.

.

Mateřská školka připravuje na 6.6. 2018 Akademii od 15,30 hodin v KD Crystal.          Zveme všechny.

Další informace budou vyvěšeny na nástěnkách ve školce.