Mravenci

Vítejte na stránkách třídy Mravenečků

Třída Mravnců se nachází v 1. patře budovy školky. Sousedíme zde s kamarády Motýlky, se kterými máme společnou umývárnu. Letos máme ve třídě 13 chlapců a 11 dívek. Prostory jsou zde sice trochu menší, ale útulné. Děti využívají ke hraní první část třídy se stolečky, kde si kreslí, skládají různé skládačky, pucle, prohlížejí knížky, ale také stolují. V herně si pak na koberci např. staví z kostek, hrají s auty, stavebnicemi, kočárky či tančí.

Po příchodu si děti hrají dle své volby a nabídnuté činnosti paní učitelkou. Před svačinkou, která je v 8:30 se také zabýváme výtvarnou a pracovní činností. Po svačince si pak povídáme k tématu, hrajeme různé hry, cvičíme, učíme se písničky a básničky. Kolem 10. hodiny odcházíme ven. Poznáváme blízké okolí, nebo si hrajeme na zahrádce.

Ráno se děti schází od 6.30. do 7.00 hodin ve sborovně  ,po 7. hodině pak ve třídě.

Odpoledne si své dítě můžete vyzvednout do 16.00 hodin ve třídě ,v případě pěkného počasí na zahradě školky.

Od 16 .00 do 16.30 budou děti v přízemí ve sborovně.

O Vaše děti pečují:

Ivana Preusslerová -   třídní učitelka

Kristýna Veberová   -  střídající učitelka

Vlaďka Sochorová   - provozní pracovnice

Michala Koštová       - pedagogická asistentka

Jana Němcová          - třídní učitelka od Motýlků

Telefonní čísla:

732 524 513  (Mobilní telefon)

Své děti prosím omlouvejte do 8.00 hodin.Na omluvné SMS  neodepisujeme.

Co  nás čeká v měsíci únoru?

1.2.   -   pololetní prázdniny v ZŠ

13.2 .-    Karneval ve školce - dopolední akce

14.2.-     Sférické kino v MŠ Roháče z Dubé - dopolední akce

27.2.-     tělocvična  - batůžek a 1x pití

Ostatní informace budou vždy vyvěšeny na nástěnkách v šatně a u třídy. Prosímm čtěte je.