Mravenci

Vítejte na stránkách třídy Mravenečků

Třída Mravnců se nachází v 1. patře budovy školky. Sousedíme zde s kamarády Motýlky, se kterými máme společnou umývárnu. Letos máme ve třídě 13 chlapců a 13 dívek. Prostory jsou zde sice trochu menší, ale útulné. Děti využívají ke hraní první část třídy se stolečky, kde si kreslí, skládají různé skládačky, pucle, prohlížejí knížky, ale také stolují. V herně si pak na koberci např. staví z kostek, hrají s auty, stavebnicemi, kočárky či tančí.

Po příchodu si děti hrají dle své volby a nabídnuté činnosti paní učitelkou. Před svačinkou, která je v 8:30 se také zabýváme výtvarnou a pracovní činností. Po svačince si pak povídáme k tématu, hrajeme různé hry, cvičíme, učíme se písničky a básničky. Kolem 10. hodiny odcházíme ven. Poznáváme blízké okolí, nebo si hrajeme na zahrádce.

O Vaše děti pečují:

Gabriela Ilovská - třídní učitelka

Ivana Preusslerová - p. učitelka

Lenka Kordíková - provozní pracovnice

Telefonní čísla:

732 524 513  (Mobilní telefon)

CO NÁS ČEKÁ V ČERVNU

1.6.  Den dětí - dopolední program pro děti na zahradě MŠ

6.6. - AKADEMIE - v KD Crystal od 15.30 ( dejte dětem batůžek a pití s uzávěrem na dopolední generální zkoušku, v MŠ do 8.00 )

9.6. - Spinkání ve školce - pro přihlášené děti

12.6. - 16.6. - Cykloškola - pro přihlášené děti

20.6. - ,,Staré Splavy" - celoškolkový výlet