MŠ Roháče z Dubé

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH NAŠÍ METŘSKÉ ŠKOLY

Naše školka je trojtřídní, s kapacitou 75 dětí.

Děti jsou ve třídách věkově smíšených. V každé jsou děti  od 3 do 7 let. Stará se o ně 5 učitelek, 2 provozní a 1 kuchařka.

Dětem nabízíme dopolední program dle "Školního vzdělávacího programu". Ale i jiných aktivit, například kroužků.Nabízíme dětem hru na flétnu, výtvarný kroužek, keramiku a novinkou bude hudební kroužek.Dále s dětmi chodíme na předplavecký výcvik a dochází k nám lektorka na angličtinu.Nejméně 1 měsíčně je připraveno divadelní představení - divadlo Koloběžka, Na cestě...

Děti mají dostatek prostoru pro hru a práci ve třídách, ale i na školní zahradě. Na té konáme také odpolední akce pro rodiče a děti.

Podle zájmu rodičů vyjíždíme s dětmi na výlety do okolí, ale i na vzdálenější místa.