MŠ Roháče z Dubé

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH NAŠÍ METŘSKÉ ŠKOLY

Naše školka je trojtřídní, s kapacitou 75 dětí.

Ve třídě Koťata jsou děti od 3 do 7 let.U Včeliček jsou děti mladší, 2 - 4 roky a ve třídě Sluníček jsou předškoláci. Stará se o ně 5 učitelek, 2 provozní a 1 kuchařka.

Dětem nabízíme dopolední program dle "Školního vzdělávacího programu". V letošním roce jsme se zapojili do projektu "Svět nekončí za vrátky, cvičíme se zvířátky", který je o pohybu.  Ten se snažíme převádět co nejvíce do přírody.Snažíme se, aby byly děti spokojené, měly zájem o dění okolo sebe. Do našich činností se snažíme zapojovat i rodiče.

Děti mají dostatek prostoru pro hru a práci ve třídách, ale i na školní zahradě. Na té konáme také odpolední akce pro rodiče a děti.

Podle zájmu rodičů vyjíždíme s dětmi na výlety do okolí, ale i na vzdálenější místa.