Informace o projektu IROP

Městské zařízení péče o děti do tří let, vznik dvou dětských skupin v naší školičce v Dolní Libchavě

V rámci projektu byla provedena komplexní rekonstrukce objektu mateřské školy, objekt je bezbariérovový, vybavený nábytkem a dalším vybavením včetně kuchyně a místností pro personá. Byly pořízeny herní prvky. V zrekonstruovaných prostorách vzniklo zázemí pro dvě dětské skupiny, z nichž první s kapacitou 12 míst je určena pro děti ve věku 1 – 2 roky a druhá skupina s kapacitou 20 míst pro děti ve věku 2 – 3 roky. Zbývající kapacitu doplní třída mateřské školy, tj. třída určená pro děti ve věku 3 – 6 let.

Projekt přispěl ke zkvalitnění infrastruktury, uspokojení poptávky po umístění nejmladších dětí ve věku 1 – 3 roky a k posílení veřejných služeb, zaměstnanosti a vzdělanosti.

Projekt je spolufinancován z Evropského fondu pro regionální rozvoj prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu (IROP).

Herna malých medvíďátek

Herna Medvíďátek